Sīkdatnes palīdz mums nodrošināt mūsu pakalpojumus. Izmantojot tos, Jūs piekrītat mūsu sīkdatņu lietošanas noteikumiem. Vairāk

Par EuroPark Latvia

Kā starptautisks uzņēmums, EuroPark autostāvvietu nozarē darbojas jau vairāk kā 30 gadus. Uzņēmums savu darbību uzsāka Norvēģijā, vēlāk paplašinot tirgu Somijā, Zviedrijā, Dānijā un Polijā, 2001. gadā darbu uzsākot arī Baltijas valstīs. Starptautiskā vadības pieredze palīdz ikdienas darbā, lai nodrošinātu vienkāršu, ērtu un pieejamu autostāvvietu pakalpojumu. Mūsu mērķis ir nepārtraukti uzlabot mūsu pakalpojuma kvalitāti.

Mēs zemes un objektu īpašniekiem piedāvājam pakalpojumus, kas palīdz palielināt īpašuma apsaimniekošanas efektivitāti. Mums ir pieredze autostāvvietu aprīkojuma izvēles, piegādes un montāžas organizēšanā (tai skaitā sarežģītas barjeru tipa autostāvvietas ar automātiskiem norēķiniem un vienkāršākas priekšapmaksas autostāvvietu sistēmas) un pilna servisa ikdienas operatora funkciju nodrošināšanā. 

Vēsture

EuroPark Latvia ir Norvēģijas uzņēmumu Indigo Invest AS un Linstow AS kopuzņēmums, kas Latvijas tirgū autostāvvietu apsaimniekošanas pakalpojumus nodrošina no 2001. gada. Indigo Invest AS atrodas Norvēģijā un autostāvvietu nozarē strādā jau no 1979. gada. Uzņēmums pārvalda autostāvvietas arī citās Eiropas valstīs – Somijā, Čehijā, Zviedrijā, Dānijā, Igaunijā, Lietuvā un Polijā. AS Linstow patlaban ir lielākais ārvalstu investors Baltijas tirdzniecības centru sektorā, kas Latvijā attīstījis piecus tirdzniecības centrus.

 

EUROPARK LATVIA
Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 8, Rīga, LV-1050, Latvija