Sīkdatnes palīdz mums nodrošināt mūsu pakalpojumus. Izmantojot tos, Jūs piekrītat mūsu sīkdatņu lietošanas noteikumiem. Vairāk

Rēķins par autostāvvietas lietošanu

Rēķins par iepirkšanās centra Olimpia un / vai Barons Kvartāls autostāvvietas izmantošanu tiek nosūtīts pēc autostāvvietas izmantošanas, attiecīgi vienā rēķinā var tikt iekļautas vairākas autostāvvietu sesijas. Šis rēķins nav uzskatāms par soda kvīti, tas ir rēķins par autostāvvietas lietošanu.

Rēķins tiek piestādīts transportlīdzekļa turētājiem/īpašniekiem, kuru transportlīdzeklis ir ticis novietots autostāvvietā uz ilgāku laiku kā piešķirtais bezmaksas laiks, ko paredz Autostāvvietas Lietošanas Noteikumi, nav veikuši samaksu uz vietas kādā no kases automātiem vai 48 h laikā pēc izbraukšanas.

APMAKSAS IESPĒJAS
1. Maksa par autostāvvietas lietošanu jāmaksā pirms izbraukšanas no autostāvvietas kādā no kases automātiem.
2. Apmaksu iespējams veikt 48h laikā pēc izbraukšanas no autostāvvietas pašapkalpošanās portālā mans.europark.lv
3. Ir iespēja reģistrēt bankas karti, automatizētai rēķina apmaksai.
4. Rēķina saņemšanai elektroniski, varat pieteikties rakstot uz gramatvediba@europark.lv
5. Ja maksa netiks veikta, EuroPark sagatavos un nosūtīs transportlīdzekļa īpašniekam (turētājam) rēķinu. Šajā gadījumā papildus maksai par autostāvvietu maksājama maksa par darījuma apstrādi un rēķina piegādi: EUR 4.50 (zvērināta advokāta pakalpojumi informācijas saņemšanai no CSDD un informācijas saņemšanas izmaksas no CSDD, administrēšanas, grāmatvedības un pasta pakalpojumi).

Rēķina apmaksa jāveic līdz rēķinā norādītajam datumam. Ja rēķina apmaksa netiek veikta norādītajā termiņā, rēķins un ar tās samaksas nokavējumu saistīto izdevumu piedziņa tiks nodota SIA "EuroPark Latvia" pilnvarotām personām, kā rezultātā var tikt veikta transportlīdzekļu īpašnieku datu apstrāde un ievietošana publiskajās parādnieku datu bāzēs.

Apmaksu par izrakstīto rēķinu iespējams veikt bankā vai ar pārskaitījumu, informācijā saņēmējam norādot rēķina numuru.
SIA "EuroPark Latvia", Reģ. Nr. LV40003553023.
Swedbank: konta Nr. LV19HABA0551008910968;
Luminor banka: konta Nr. LV64RIKO0002013017449;
SEB banka: konta Nr. LV10UNLA0050000859509.

 

EUROPARK LATVIA
Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 8, Rīga, LV-1050, Latvija