Sīkdatnes palīdz mums nodrošināt mūsu pakalpojumus. Izmantojot tos, Jūs piekrītat mūsu sīkdatņu lietošanas noteikumiem. Vairāk

Pretenzijas

Klientam ir tiesības iesniegt rakstisku pretenziju saistībā ar piemēroto soda naudu, aprakstot pretenzijas saturu un norādot soda kvīts numuru, kā arī automašīnas īpašnieka (lietotāja) personu identificējošos datus.

Pretenzija iesniedzama, aizpildot pretenzijas pieteikuma formu, vai iesniedzot rakstisku pretenziju SIA "EuroPark Latvia" (Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 8, Rīga, LV-1050, Latvija).

Iesniegumi par soda kvītīm, kas piemērotas nepareizi novietotas vai nenovietotas abonementa kartes dēļ, tiek pieņemti tikai no personām, ar kurām par attiecīgās abonementa kartes izmantošanu, ir līgumsaistības ar SIA EuroPark Latvia.

SIA "EuroPark Latvia" nav pienākums izskatīt vai ņemt vērā pretenzijas, kurās nav norādīts soda kvīts numurs un automašīnas īpašnieka (lietotāja) personu identificējoši dati.

Atbildes uz saņemtajiem iesniegumiem tiek sniegtas 10 dienu laikā. Uz elektroniski saņemtiem iesniegumiem atbildes tiek sniegtas tikai uz norādīto e-pasta adresi.

 

EUROPARK LATVIA
Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 8, Rīga, LV-1050, Latvija